Mobilet ( @MobiletOfficial ) Twitter Profile

MobiletOfficial

Mobilet

Joined on 6 January, 2020

https://www.mobilet.com

  • 183 Tweets
  • 339 Followers
  • 0 Following

Matisse’in Bahçesi isimli kitabı incelerken folyo ile Matisse karakteri yapıp renkli kartonlar kullanarak bir Matisse eseri oluşturmaya hazır mısınız?

 0  0  0  Download

Seyirciler seyirci mi?, oyuncu mu?, oyuncular oyuncu mu?, mahkum mu? yoksa kendileri mi? hep beraber izleyerek öğrenelim.

 0  0  0

Metin Zakoğlu’nun akılcı bir metotla sahneye koyduğu Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz adlı oyunu ilk defa böyle bir yorum eşliğinde 2 kişi ile sahneleniyor!

 0  1  0  Download

11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız? Kadınlar aslında ne ister? 
Uzun ömürlü bir evliliğin tarifini merak edenler için

#Mobilet

 0  0  0  Download

Irmak Bahçeci’nin yazıp, Ozan Demircioğlu’nun yönettiği, Can Aksel Akın’ın müziklerini bestelediği eser Michelangelo’nun yaşamından Sistina Şapeli’ne kadar tüm süreçleriyle yalnızlığı, yaratıcılığı, aşkları ve siyasi otoriteye karşı mücadelesiyle birlikte sahnede!

 0  0  0

Michelangelo Tiyatro Oyunu ilk kez dijital platformda, Mobilet Olive ile karşınızda!
“Mermere sıkışmış bir melek gördüm ve onu özgürlüğüne kavuşturuncaya dek mermeri oydum.” Michelangelo

 0  1  1  Download

Kendisinden, bir "uzatmalı" öğrenciden yola çıkarak tadına doyulmaz öyküler demetiyle seyirciyi bir yandan güldürürken, bir yandan da herkesin yaşamındaki en önemli olgularla ilgili aydınlatıcı bakışını paylaşıyor.

 1  0  0

Türk tiyatrosunun usta ismi Ali Poyrazoğlu sizi eğlenceli, keyifli, uçuk-kaçık, insanın içini açan, yaşam enerjisini yükselten bir güldürüye davet ediyor!

 1  1  0  Download

Birbirimizi nasıl anlıyoruz? Verdiğimiz kararlar; kişisel arzularımız mı yoksa dayatılan algının bir sonucu mudur? Bizler, kendi kararlarımızı alabilen bireyler miyiz? Hep birlikte cevap aramak için;

 0  0  0  Download

DasDas Online ile bir divanın hikayesine tanık olmaya hazır mısınız?
Hastanede sırasını bekleyen bir kadın, geri dönüşün, unutuşun, kaçıp gitmenin ve başka kadınların hüzünlü ve komik öyküsünü anlatıyor.

 0  0  0  Download

Sanat hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı🎉🎉
Oyunlardan panellere, atölyelerden eğitimlere gittikçe artan seçkimizle Online’ız! Yeni dijital platformumuz olan ‘a tüm sanatseverleri bekliyoruz

 1  0  0  Download

“İnsan neye elini atsa kendi hayatından bir yansımayla karşılaşıyor. Çünkü insan bir aynadan başka bir şey değil. Kendisi kadar yansıtabiliyor dünyayı.”

Kendini bilmek ve bulmak arasındaki bir kayboluş hikayesi;

 0  0  0  Download

Bümed Akademi’de hızlı okuma/etkin algılama atölyesinden permakültüre, jazz müziğinden grafik okumaya, temel denizcilikten ebeveyn çocuk etkileşimine dolu dolu içeriklerle pek çok atölye sizleri bekliyor.

 0  0  0  Download

Sevgi, arkadaşlık, yardımseverlik, ve iyilik temaları işlenecek bu eğlenceli oyunda çocuk seyircilerimiz kuklalar ile birlikte bir maceraya atılıyor. 35 dakika sürecek dopdolu bir eğlenceye katılmak isteyen minikler için;

 0  0  0  Download

Siz de bu konsere bilet alarak ihtiyaçların karşılanmasına destek olmaya devam edebilir, 6 farklı kategoride bilet seçeneği ile dayanışmaya katılabilirsiniz!

 1  0  1

Salgın nedeniyle büyük zorluk çeken kültür sanat sektörünün çalışanlarına destek olmak amacıyla başladığımız kampanyanın kapanış konserinde Harun Tekin, Jülide Özçelik, Koray Candemir, Melek Mosso, Mert Fırat, Özge Fışkın ve Zuhal Olcay’a Cem Tuncer Band eşlik ediyor.

 2  1  0

Türkiye'nin iyilik odaklı festivali Festtogether, 2 Ocak ve 3 Ocak’taki yayınlarının ardından kapanış konseriyle evinize geliyor🎉

 21  1  6  Download

DasDas Westend ile online gösterimlerine devam ediyor!
Aynı anda Dünya’nın her yerinden izlenebilecek oyunlarla sanat hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı🙌🏻

Pandora’nın kutusunu açmaya hazır mısınız?

 1  0  0  Download

Migros'ta Tiyatro Festivali Başladı🎉

Hem çocuklar hem de yetişkinler için birbirinden eğlenceli dopdolu oyunlar sizleri bekliyor.

 0  0  0  Download

D.I.S.C kişilik envanteri üzerinden kişilik tiplerini öğreneceğimiz, etkin iletişimin merkez konularına değineceğimiz, iletişim kurarken mesajımızı doğru iletebilmeyi keşfedeceğimiz bir eğitimle karşınızdayız!

 0  0  0  Download

End of content

No more pages to load